Tablet Tamiri

Tablet Tamir Servisi

Tablet servisi hizmetimizden faydalanmak ve ön fiyat bilgisi almak için probleminizi anlatan fotoğraf veya videoları 0533 704 45 43 whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Veya aşağıdaki telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.
02164814950
02164815481

Kesinlikle garantisi devam eden tabletlere hizmet vermiyoruz.

Garantisi devam eden tabletinizi garanti belgenizde iletişim bilgileri bulunan yetkili servis dışında bir servise bırakmayınız. “Yetkili servis süresini bekleyemem , acelem var” diyerek servise bıraktığınız tabletiniz eğer onarılmayacak derecede arızalı ise cihazınızı açtırdığınız için cihazınız garanti dışı kalmış olur.

TABLET TAMİR SERVİSİ
TABLET TAMİR SERVİSİ ÜMRANİYE KOLİVA BİLGİSAYAR

Bazen iş bazen eğlence amaçlı olarak kullandığımız tabletler günlük hayatımızda yerlerini gittikçe sağlamlaştırmaya başladı. Çoğu müşterimiz bilgisayar yerine artık tablet ve telefon kullanmaya başladığını söylemektedir. Tabletler taşınabilir cihazlar oldukları için sabit kullanılan masaüstü bilgisayarla nazaran daha fazla risk altındadırlar. Tablet servisi kaleminde hizmet verdiğimiz bazı başlıklar aşağıdaki gibidir.

Tablet Ekran Değişimi – Tamiri

Tablet iç ekran değişimi çoğu zaman maliyetli ve tabletin kondisyonunu bozan bir işlem olduğu için tablet iç ekran değişimini genellikle önermiyoruz. Bazı ürünlerde cihazın fiyatına yakın ekran değişimi fiyatı çıkabiliyor. Bu sebeple bizden fiyat alıp rakama göre karar vermeniz daha doğru olacaktır.

Tablet Cam değişimi

Tablet camı son kullanıcıların kullandığı bir terimdir. Muhtemelen şeffaf bir parça olduğu için cam denmiştir. Ürünün asıl adı tablet dokunmatiğidir. Vücudumuzdaki elektrik yükü ile cihazın kontrolünü sağlamak için dokonuşlarımızı algılayan bir şeffaf malzemedir. Cihazın görüntüsü net ama ekranda bir çatlak görünüyorsa tablet camınız kırılmış olabilir. Bazen bu çatlaklar gözle görülmeyecek kadar küçük olabilir. Bu durumda tabletin dokunuşları algılama sorunu başlayacaktır. Çözüm dokunmatiğin değişmesidir.

Tablet Şarj soketi tamiri

Tablet şarj soketleri ( şarj giriş yeri ) cihaz şarjda iken kullanımdan veya sokete ters adaptör sokmaya çalışmaktan kırılabilir. Tablet servisimizde şarj giriş yeri tamiri yapıyoruz.

Tablet şarj adaptörü

Tablet servisimizde tablet uyumlu şarj adaptörü satışımız mevcuttur.

Tablet format atma

Tabletimize yüklediğimiz uygulamalar bazen istenmeyen reklamlara ve tablette kasılmalara sebep olabilir. Bu durumda işletim sistemini ilk günki haline getirmek faydalı olabilir. Teknik servisimizde tablet format atma işlemi yapılmaktadır.